ПРО КОМПАНІЮ

Legal Protection - юридична компанія, яка спеціалізується на комплексному обслуговуванні бізнесу, структура нашої компанії побудована таким чином, що б в повній мірі забезпечити всі потреби бізнесу в правовому захисті, зокрема наші співробітники і партнери спеціалізуються за наступними п'ятьма напрямками:

 1. Реєстрація бізнесу, отримання довідок, дозволів, ліцензій та ін .;
 2. Договірна робота (складання, узгодження і організація обліку договірної роботи);
 3. Претензійно-позовна робота;
 4. Супровід перевірок контролюючих органів;
 5. Послуги адвоката по захисту бізнесу, власників і співробітників від кримінального переслідування.

 

Як показала практика, в процесі професійної діяльності всі юристи піддаються професійної деформації, здійснюється сегментація юристів, на «судових юристів», «договірників», фахівців з кримінального права та ін.

В результаті такої сегментації, бізнесу доводиться утримувати штатного юриста «договірника», а у випадку судових розглядів з контрагентами, перевірок контролюючих або правоохоронних органів, залучати сторонніх юристів на умовах відрядної оплати.

Така конструкція ринку накладає на бізнес додаткове фінансове навантаження і знижує якість юридичних послуг. Розуміючи потребу бізнесу в більш дешевих і якісних юридичних послугах, ми створили компанію Legal Protection, яка спеціалізується на комплексному абонентському обслуговувані бізнесу.

 

У чому плюс нашої компанії:

 1. Ми знаємо як без втрати якості, за рахунок оптимізації бізнес процесів, забезпечити зменшення вартості юридичних послуг;
 2. Розуміємо, яка інформація потрібна власнику бізнесу (вартість, витрати, терміни, ризики);
 3. Наші юристи працюють на досягнення загальної мети компанії клієнта (отримання прибутку);
 4. Ключові співробітники компанії мають по дві і більше вищі освіти і розуміють весь механізм роботи бізнес структур;
 5. Співробітники компанії знаходяться в правовому середовищі, де вирішуються проблеми бізнесу за всіма п'ятьма напрямками, проводиться постійне внутрішні навчання персоналу, тому немає професійної деградації.
 6. Взаємозамінність юристів, клієнт не відчуває, хвороб, відряджень, відпусток;
 7. Не задаємо дурних питань, а пропонуємо конструктивні варіанти вирішення;
 8. При побудові бізнес процесів існують питання, які виникають на стику повноважень (юриста, бухгалтера, менеджера, маркетолога). Ми завжди готові взяти в роботу спірні компетенції;
 9. Можливість розрахунку вартості юридичних послуг в процентному співвідношенні від прибутку клієнта, таким чином, витрати клієнта на юридичний супровід з категорії постійних витрат переходять в змінні.

 

З яких галузей наші постійні клієнти:

 1. Ринок охоронних послуг;
 2. Рекламний і медіа ринок;
 3. Ринок нерухомості (купівля-продаж, оренда офісних центрів);
 4. Зовнішньоекономічна діяльність (експорт, імпорт, тимчасове ввезення та ін.);
 5. Фармацевтичний ринок;
 6. Фінансовий ринок;
 7. Енергетичний ринок;
 8. Компанія постійно розвивається, тому перелік сфер діяльності клієнтів далеко не вичерпаний.

 

Ключові фахівці нашої команди:

  Лєвєнтов Олександр Володимирович - адвокат, керуючий партнер, фахівець з корпоративного та податкового права.

  Освіта: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (диплом магістра права), Університет банківської справи Національного банку України (диплом магістра за спеціальністю бізнес адміністрування). Досвід роботи в сфері права - 10 років.

   

  Болтік Антон Сергійович - адвокат, керуючий партнер Полтавської філії, фахівець з кримінального та господарського права.

  Освіта: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (диплом магістра права). Досвід роботи в сфері права - 10 років, адвокатський стаж понад 5 років.

   

  Яцишин Оксана Романівна - адвокат, фахівець з договірного, рекламному та медіа права.

  Освіта: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (диплом магістра права), Тернопільський національний економічний університет (диплом спеціаліста за спеціальністю економіка і підприємництво). Досвід роботи в сфері права - 10 років.

  Сьогоднi ми краще, нiж вчора

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста