Блог

  06.11.2019  2362

Що робити якщо дістають колектори. Адвокат радить.

Що робити, якщо дістають колектори?

Останнім часом дуже часто до мене звертаються клієнти з такими питаннями:

1.Що робити, коли дзвонять колектори з вимогою погасити борг, надходять погрози мені, моїм родичам, а мені не чим фактично повернути кредит?
2.Чи варто мені йти на контакт з колекторами і гасити кредит?
3.Що робити, якщо я кредит не брав, а колллектори дзвонять і кажуть, що я колись там брав кредит і вимагають погасити борг?

І так, якщо Ви дійсно брали кредит і грошей у Вас немає, то я рекомендую не йти на контакт з колекторами взагалі. Якщо є можливість, то змініть номер.
Надсилайте відразу цих колекторів в суд, нехай звертаються з позовною заявою.

Так само якщо Ви взагалі не маєте ніякого відношення до заборгованості i не брали кредит, але колектора Вас дістаю погрожую, дзвонять постійно по телефону  зверніться в поліцію із заявою. Є певна відповідальність за такі дії, а саме:

Стаття 189. Вимагання КК України

Стаття 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань КК України

Важливо: зафіксуйте час коли Вам телефонують, номери телефонів з яких Вам телефонують, запишіть розмову на телефон !!! Все детально викладіть в заяву в поліцію і прикладіть відповідні доку-ва протиправних дій. Заблокуйте номера, з яких телефонують або якщо дозволяє ваш оператор встановити переадресацію дзвінків з конкретного номера на гарячу лінію Нац поліції.

Крім того, Президент Петро Порошенко недавно підписав “Кодекс України процедур банкрутства”, який дозволяє фізичним особам оголошувати про своє банкрутство і встановити умови платоспроможності за кредитами. Я на цю тему робив відеоролик, ви можете його переглянути, якщо Вас цікавить дана тема.

У разі, якщо у Вас є можливість погасити кредит і Ви готові повернути кредит, тільки тоді можна йти з колекторами на контакт і домовлятися, при цьому перше що Ви повинні зробити це запросити підтверджуючі документи про наявність боргу, продажу кредиту колекторам, документи про розрахунок боргу . Якщо не згодні відправляти Вам підтверджуючі документи, то краще припинити з ними будь-які переговори.

Якщо Вас продовжують діставати звертайтеся в поліцію, а також до адвоката за юридичною консультацією.

Бережіть своє здоров’я і нерви, адже колектора в основному і розраховують на психологічний момент, що людина все почне брати близько до серця, злякається і тому почне піддаватися на їхні вимоги.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста