Полтавська філія юридичної компанії Legal Protection

Legal Protection – юридична фірма, основний офіс якої знаходиться в місті Київ. Оцінивши ринок юридичних послуг в регіонах, було прийнято рішення щодо відкриття регіональних філій, перший з яких відкрився в місті Полтава.

Керівником Полтавської філії, є адвокат Болтік Антон Сергійович. Адвокат з 10 річним досвідом роботи в юриспруденції і 5 річним стажем адвокатської діяльності, адвокат спеціалізується по веденню складних справ в сфері кримінального, адміністративного, цивільного та господарського права.

Незважаючи на те, що компанія Legal Protection створювалася для комплексного обслуговування бізнесу, в процесі накопичення клієнтської бази, наші клієнти гідно оцінювали якість наданих юридичних послуг, в результаті чого вони стали звертатися за юридичною допомогою і для вирішення своїх особистих правових питань.

З огляду на наявний досвід, а також регіональну специфіку, Полтавська філія компанії Legal Protection, не відходячи від основної спеціалізації з обслуговування бізнесу, додатково вводить юридичні послуги для фізичних осіб. Полтавська філія компанії Legal Protection знаходиться за адресою: 36007, м. Полтава, вул. М. Бірюзова, 47 Б, офіс 11, тел: +38 (099) 453 19 56.

Окрім послуг, що надаються головним офісом компанії, Полтавська філія спеціалізується по наданню наступних юридичних послуг:

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста