Адвокат з сімейного права

В наш час, шлюб дуже часто розпадається по різним причинам. Особи зіштовхуються з такими неприємними ситуаціями як розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна та інше.
Спори, які виникають в сімейному праві, майже постійно супроводжуються негативними емоціями. Розірвання шлюбу також ускладнюється, коли відбувається поділ спільного набутого майна подружжя, а також у разі наявності неповнолітньої дитини. Після розірвання шлюбу, батьки в яких є неповнолітні діти, дуже часто не можуть визначити між собою з ким буде проживати спільна дитина (діти). В результаті чого в батьків виникають питання щодо визначення місця проживання дитини; порядку спілкування батьків з дитиною; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав та інше.
Для вирішення даних питань краще всього звернутися до послуг адвоката з сімейних питань.  Адвокат з сімейного права юридичної компанії «Legal Protection» пропонує Вам наступні послуги:
1. Безкоштовна консультація з питань розірвання шлюбу, поділу майна, визначення місця проживання дітей, стягнення аліментів та інше.

2. Проведення правого аналізу документів клієнта/матеріалів справи – 200 грн.

3. Підготовка позовної заяви (про розірвання шлюбу; стягнення аліментів; зміну розміру аліментів; поділ майна подружжя; визначення місця проживання дитини; усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та інше) – за домовленістю.

4. Супровід адвокатом сімейної справи в суді (підготовка всіх документів; участь у судових засіданнях; оскарження рішень та інше) – від 2 000 грн.

5. Представництво інтересів клієнта у виконавчій службі (інших органах державної влади) по даній категорій справ – за домовленістю.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста