Блог

  14.10.2019  6291

Клопотання по ст. 130 КУпАП. Стратегія захисту в суді. Адвокат. Повний розбір.

Клопотання по ст. 130 КУпАП.
Стратегія захисту в суді.
Повний розбір.

Адвокат Болтик Антон Сергійович
тел. (099) 453 19 56 (viber, telegram), (093) 595 59 66
https://www.facebook.com/advokatboltik
https://www.instagram.com/advokat_boltik/
E-mail: antonboltikadv@gmail.com

Перелік клопотань необхідних для побудови правильного захисту в суді:
• Клопотання про ознайомлення з матеріалами адміністративної справи. Необхідно сфотографувати всі матеріали справи + отримати в суді відео на особистий електронний носій, якщо воно звичайно є в матеріалах справи.

• Клопотання про відкладення розгляду справи. Ви повинні розуміти, що стаття 130 не має на увазі обов’язкової участі порушника в судовому засіданні відповідно до ст. 268 КУпАП. Так само в п. 24 Постанови Пленуму ВСУ № 14 від 23.12.2005 року «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» передбачено, що суди повинні неухильно виконувати вимоги ст. 268 КУпАП з розгляду справи про адміністративне правопорушення у присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Розгляд за відсутності зазначеної особи можливе лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду і якщо від нього не надійшло обґрунтованих клопотання про його відкладення. Дізнатися про своє засідання можна за цим посиланням: https://court.gov.ua/fair/

• Клопотання про направлення матеріалів адміністративної справи на доопрацювання.
Пунктом 24 вищезазначеної постанови ВСУ, визначено визнати правильною практику тих суддів, які вмотивованими постановами повертають протоколи про адміністративні правопорушення, складені не уповноваженою на те посадовою особою або без додержання вимог ст. 256 КУпАП (зміст протоколу), до відповідних правоохоронних органів для належного оформлення. У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.

• Клопотання про направлення справи за місцем проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності / місцем обліку транспортного засобу / місця вчинення правопорушення (ст. 276 КУпАП).

• Клопотання про вимагання доказів.

• Клопотання про виклик свідків і співробітників поліції.

• Письмові пояснення притягається особи.

• Клопотання про закриття справи про адміністративне правопорушення (ст. 247 КУпАП).

• Клопотання про закриття справи про адміністративне правопорушення, в зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності (ст. 38 КУпАП).

Компаній Legal Protection запустила чат юридичної підтримки автомобілістів, ви можете в режимі реального часу, отримати живий відгук про роботу наших адвокатів, а також отримати безкоштовну консультацію по будь-яких питань з категорії Автоадвокат, заходите https://t.me/Avtoadvokat_LP

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста