Блог

  21.04.2020  357

КАК ПРАВИЛЬНО ВЫБИРАТЬ ЮРИСТА ДЛЯ РЕГИСТРАЦИИ ФОПА/СПД 🤔❓

Обов’язково прочитайте цей текст до кінця або подивіться відео, дана інформація допоможе вам в аналізі не тільки нашої цінової пропозиції, а й наших колег.

Є два критерії, за якими можна робити аналіз будь-якої пропозиції – це ціна і якість.

Якщо ви проведете аналіз пропозицій по наданню послуги – реєстрація ФОПа, то побачите, що ціна на дану послугу має значний розкид і перебуває в діапазоні від 500 до 2000 гривень.

Насправді це не зовсім так, оскільки послуга з реєстрації ФОПа не є однорідною, вона має різне наповнення. Тому коли ви порівнюйте ціни вказані на сайтах юридичних компаній, то по суті ви порівнюєте різні послуги, тому і ціна на них різна.

Необхідно розуміти, що в послугу з реєстрації ФОПа входить ряд під послуг і супутніх витрат, які, при підсумовуванні і формують кінцеву ціну:

Наприклад, в нашій компанії послуга з реєстрації ФОПа є завершеною при виконанні 6 пунктів: 1) консультація 2) підбір КВЕД 3) реєстрація в реєстрі 4) реєстрація податкового статусу 5) реєстрація книги обліку доходів 6) отримання витяг з реєстру.

Саме така комплектація послуги з реєстрації ФОПа дає клієнтові пакет документів, достатній для початку підприємницької діяльності.

Інші юридичні компанії, можуть робити зовсім інше наповнення. Наприклад, можна в якості послуги з реєстрації ФОПа пропонувати тільки категорії з 1 по 3 пункт, а з 4 по 6 пункт виносити в окрему послугу за окрему плату. У такому випадки, клієнтові доведеться додатково докуповувати 4 і 5 послугу, і підсумкова цінна за весь пакет буде більше ніж ціна, заявлена на сайті.

Тому обов’язково звертайте увагу на наповнення послуги з реєстрації ФОПа

Також варто враховувати, що крім наповнення, на ціну впливає підхід, який використовує юридична компанії при ціноутворенні, а саме, ціна вказана з точки зору доходу юр фірми або з точки зору витрат клієнта.

Щоб було простіше зрозуміти, покажу на прикладі нашого сайту, якщо дивитися з точки зору нашого доходу ми заробимо 500 гривень, а якщо дивитися з точки зору витрат клієнта, то він платить 950 гривень, так як у вартість послуги з реєстрації ФОПа не належать витрати на доручення.

Резюмуємо, при аналізі ціни, обов’язково звертайте увагу на наповнення послуги і на підхід до ціноутворення (додаткові витрати).

Якщо з аналізом ціни все більш менш зрозуміло, то з оцінкою якості послуги все набагато складніше.
Ви не можете оцінити якість послуги, поки їй не скористаєтесь, тому до покупки, зробити аналіз якості послуги практично нереально. Наша компанія в плані оцінки якості послуги постаралася створити об’єктивний інструмент, тому у нас на сайті є посилання на чат в телеграмі, в якому ми надаємо безкоштовні консультації для підприємців. Там знаходяться, як і ті, хто безпосередньо набував у нас послугу по реєстрації ФОПа, так і ті, хто просто зверталися за безкоштовними консультаціями.

Тому в аспекті оцінки якості послуги ми можемо рекомендувати тільки зайти в наш чат 👉https: //t.me/FOP_in_UA і запросити живий відгук від його учасників і в режимі онлайн отримати відповідь, а що стосується оцінки якості наших колег, то на жаль якщо у них немає аналога інструменту, то оцінити якість їх послуги до моменту замовлення є неможливим.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста