Договірне право

Бізнес будується на домовленостях, а будь-які домовленості знаходять своє вираження у формі договорів, контрактів, та інших формах угод, саме тому кожен підприємець повинен відповідально підходити до побудови договірної роботи у своєму бізнесі.

Умовно, весь спектр юридичних послуг по договірній роботі можна розділити на кілька категорій:

  1. Розробка (складання) договорів – це робота по закріпленню на папері необхідних для функціонування компанії бізнес-процесів. Потреба в даній послузі існує на етапі старту бізнесу, коли підприємець хоче закріпити домовленості на основі яких надалі буде функціонувати його підприємство.Компанія Legal Protection на високому рівні надасть послуги по розробці комплексу договорів необхідних для старту бізнесу, а також зі складання договорів необхідних під конкретну разову дію (наприклад: договір оренди, зовнішньоекономічний контракт, договір купівлі-продажу нерухомості, фінансової допомоги тощо);
  2. Узгодження та супровід договорів (внесення змін, доповнень, складання додатків тощо) – це рутинна та одноманітна робота по погодженню значної кількості правок, приміток і заперечень від ваших контрагентів.Існують сфери бізнесу з великим обсягом договірної роботи, у таких нішах розроблені шаблони договорів піддаються постійним правкам та змінам з боку клієнтів і підрядників.За рахунок розуміння структури побудови договірної роботи в різних сферах бізнесу Юридична фірма Legal Protection побудувала ефективну дистанційну роботу з супроводження процесу узгодження договорів (внесення правок і приміток, складання протоколів розбіжностей, участь в переговорах тощо).
  3. Організація обліку договорів – у 80 % підприємців облік договірної роботи знаходиться на низькому рівні. За результатами проведених нашою компанією аудитів були виявлені наступні помилки в організації договірної роботи:
  • Контракт починав виконуватися до його фактичного підписання, у зв’язку з чим дуже часто на фірмі були відсутні підписані договори по вже виконаних роботах/наданих послугах;
  • Здійснювалася робота за договорами, строк дії яких закінчився (вчасно не підписувалися додаткові угоди про продовження строку договору);
  • Існували значні відмінності між домовленостями прописаними в договорі та фактичними домовленостями між підписантами (реальне виконання контракту відрізнялося від того, що написано в договорі).

Основне завдання юриста договорника це попередження, його робота спрямована на запобігання або мінімізацію негативних наслідків, що можуть виникнути у зв’язку з укладенням того чи іншого договору.

Однак варто враховувати, що на етапі роботи юриста договорника знімається лише частина можливих ризиків, професійно складений договір лише мінімізує настання можливих негативних наслідків, але не виключається ймовірність виникнення судових розглядів за таким контрактом.

Після виникнення спору за договором, в справу вступає фахівець з судово-претензійної роботи, у зв’язку з чим, в комплексі з послугами юриста договорника наша компанія бере на себе зобов’язання здійснювати супровід можливих судових розглядів, що випливатимуть з розроблених/узгоджених нашими співробітниками договорів.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста