Договір оренди скачати безкоштовно

Ринок нерухомості один з основних ринків у всьому світі, а інвестиція в нерухомість вважається однією з найнадійніших. Але, не дивлячись на таку значимість даної сфери, учасники ринку (власники, ріелтори, агентства нерухомості і ін.) вважають за можливе укладати угоди з оренди нерухомості, без залучення кваліфікованих юристів і часто підписують звичайний шаблон договору оренди, скачаний з Інтернету.

У мережі маса запитів “скачати договір оренди безкоштовно”, “шаблон договору оренди”, “зразок договір оренди” тощо. І стільки ж сайтів на яких є маса зразків і шаблонів договору оренди, проте всі пропоновані варіанти коректно висловлюючись дуже низької якості.

Одні шаблони договору оренди були складені дуже давно і тому в них присутні посилання на застарілі норми законодавства, інші були скопійовані з російських зразків і переведені на українську мову без адаптації під національне законодавство і т.п. Загалом, за п’ятибальною шкалою дев’яносто відсотків пропонованих зразків і шаблонів договору оренди, можна оцінити на 3 з мінусом.

Це стаття не покликана переконати учасників ринку, що участь юриста є дуже важливою, а допомога кваліфікованого фахівця при укладенні договору оренди нерухомості допоможе уникнути маси проблем, які можуть виникнути в майбутньому.

Навпаки, компанія Legal Protеction намагається бути корисною навіть для тих хто на даний момент не бажає скористатися нашими послугами. Ми намагаємося допомогти навіть нашим потенційним клієнтам, тому наші адвокати розробили шаблон договору оренди досить високої якості, який Ви можете завантажити абсолютно безкоштовно і успішно використовувати його у своїй господарській діяльності.

Крім пропозиції безкоштовно скачати шаблон договору оренди ми запрошуємо Вас долучитись до групи у Viber «Ринок нерухомості» https://invite.viber.com/?g=r-n0cMifVEe2IT-4K62040OYsGx34E3W. для вступу перейдіть за посиланням або напишіть в Viber адміністратору із запитом на додавання (телефон +380636052009).

Тут вже більше 100 учасників зі сфери нерухомості (експерти, оцінювачі, власники, ріелтори, профільні юристи та ін.). Тут ви знайдете відповідь на будь-яке Ваше запитання, яке стосується ринку нерухомості. Тепер не потрібно переглядати купу інформації в інтернеті в пошуках потрібних відповідей, досить просто написати питання в групу і через кілька секунд ви отримаєте кваліфікований зворотній зв’язок.

Будьте в тренді, додавайтеся і економте свій час на пошук потрібних фахівців і кваліфікованих відповідей, переводьте свій бізнес в месенджери !!!

 

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста