Узгодження договору

Компанія Legal Protection надає послуги з супроводу угод і узгодженню умов договорів з контрагентами.

Будь-яка господарська діяльність неможлива без ведення договірної роботи, різниця лише в тому, що в одних бізнесах розроблені шаблони контрактів не підлягають частій зміні з боку контрагентів, а в інших постійні зміни до договору є нормою.

З моменту початку підприємницької діяльності, бізнесмени стикаються з необхідністю узгодження ряду договорів, зокрема:

  • Договори оренди юридичної адреси;
  • Договори оренди фактичного місцезнаходження компанії;
  • Договір на реєстрацію торгової марки / знака для товарів і послуг;
  • Договір на розробку і просування сайту;
  • Договори, що забезпечують господарське забезпечення компанії (телефонного зв'язку, Інтернету, охорони, комунального забезпечення та ін.)
  • Договори, що забезпечують операційну діяльність компанії (поставки, купівлі-продажу, надання послуг та ін.).

 Компанія Legal Protection, керується такими принципами в роботі:

 

  1. Юрист повинен розуміти структуру бізнес процесів компанії-клієнта. Юрист з договірної роботи повинен знати, які умови договору є критично важливими, а якими можна поступитися. Спеціаліст з договорів взаємодіє з усіма основними співробітниками клієнта, задіяними в договірній роботі (менеджер, бухгалтер, та інше), під структуру бізнесу клієнта розробляється чек-лист з інформацією, необхідною для узгодження контракту.
  2. Неможливо бути фахівцем у всьому. Компанія Legal Protection керується цим принципом і тому робота з узгодження контрактів вибудовується таким чином, щоб за кожним окремим клієнтом був закріплений відповідальний виконавець, який спеціалізується на сфері діяльності клієнта. В результаті такого підходу, наші юристи ведуть по кілька компаній з певного сектора бізнесу, в зв'язку з чим глибоко розуміють всі можливі болі клієнта.
  3. Час це гроші. Наша компанія прекрасно розуміє сенс цієї крилатої фрази, тому процес узгодження умов договору не затягується на тривалий період, в договір не вносяться безглузді правки, юрист не чекає кілька днів, поки представник контрагента прочитає договір і дасть коментарі щодо запропонованих правок. У компанії розроблена система дедлайнів з погодження контрактів, що дозволяє значно скоротити час на затвердження кінцевої редакції договору.

 

Вартість послуг із супроводу угод і узгодженню договорів, залежить від спеціалізації юриста-виконавця, мінімальна ціна становить 250 гривень за годину роботи фахівця.

 

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста