Главная » Услуги » Господарське право » Стягнення заборгованості з контрагентів
Спеціалісти фірми Legal Protection мають великий досвід роботи у сфері стягнення дебіторської заборгованості.
Послугу по стягненню заборгованості, умовно можливо розділити на декілька етапів:
За домовленістю сторін, окрім обумовленої ставки, Виконавцю може бути передбачений «гонорар успіху в справі», який становить від 5 до 10 відсотків стягнутої з Боржника суми (фактично зарахованої на розрахунковий рахунок Клієнта).
Підприємництво в Україні не позбавлене фактору ризику. Суб’єкт господарювання можу будь-якої хвилини оголосити про свою ліквідацію, навіть якщо до цього вправно та вчасно платить за контрактом. Непевний економічний стан та останні події змушують всіх сторін-учасників господарських та підприємницьких відносин бути дуже пильними у виборі контрагента. Проте стовідсоткових гарантій ніхто не в змозі дати. Яскраві приклади – відкриті судові справи про банкрутство та непогашені борги відомих українських підприємств. Не варто забувати і про людський фактор. Іноді варто задуматись, якщо контрагент не платить зазначену суму в обіцяний час, то чи заплатить взагалі коли-небудь. Юридична компанія Legal Protection обіцяє надійну підтримку на допомогу у справах, котрі стосуються стягнення заборгованості. До компанії часто звертаються фірми, що опинилися у незручному становищі, і як показує практика – якщо контрагент не виплатив борг після вимоги (усної чи письмової) – єдине правильне вирішення проблеми:звернення до суду.
Якщо за договором контрагент має виплатити певну суму, але не робить цього варто одразу готувати судовий позов. Чим раніше будуть готовими всі папери, тим вища вірогідність, що зможете відшкодувати кошти. Головним і підготовці паперів, якщо розглядати ситуацію з правової позиції, є наявність документаційно зафіксованої заборгованості. У переважній кількості випадків – це контракт. Активні юридичні з боржником варто почати з переговорів, письмової вимоги погашення боргу. Іноді, за правильної аргументації, справа може не дійти до суду а вирішитись у добровільному порядку.
Документ-вимогу повернення боргу варто будувати дуже відповідально, оскільки в судовій справі він фігуруватиме обов’язково. Виклад претензій має бути сформульованим чітко, логічно, з доказовою базою. Форма документу має відповідати законодавчим нормам. Якщо контрагент відмовляється сплачувати борг, слід готувати заяву-позов до суду. Питання, котрі стосуються стягнення заборгованості за наявності договору, під юрисдикцією господарських судів.
Аби позов до суду був прийнятий потрібна вагома доказова база та аргументація, заява ж має бути оформлена відповідно до вимог Господарського процесуального кодексу України.
Працівники-спеціалісти компанії Legal Protection володіють неабияким досвідом у роботі зі стягнення дебіторської заборгованості, вони вирішать проблеми будь-якої складності у найкоротші сороки. Процес стягнення заборгованості, а відповідно і запропонована послуга,
відбувається у кілька етапів:
Оплата наданої послуги відбувається за взаємного узгодження обох сторін. Окрім фіксованої платні за справу Виконавцю, за згоди заявника, може надаватися «гонорар успіху у справі». Сума може становити від п’яти до десяти відсотків суми (стягнутої із боржника), яка була зарахована на рахунок Заявника.
Отправить заявку