Експрес ліквідація

Що входить у вартість альтернативної ліквідації Що потрібно для експрес ліквідації
1. Юридична консультація з питань альтернативної ліквідації1. Статут підприємства у форматі Word (за наявності) або скан копії.
2. Підготовка документів по відчуженню корпоративних прав ТОВ2. Порядковий номер останнього протоколу
3. Організація підписання документів по експрес ліквідації3. Дані власника та керівника компанії відносно якої буде проводитися процедура альтернативної ліквідації
4. Реєстрація у єдиному державному реєстрі всіх змін по припиненню правових зв'язків між попереднім власником та компанією (зміна складу учасників, беніфіціарів, директора, адреси, контактних даних, тощо)4. Інформація по компанії (стан дебіторської та кредиторської заборгованості, інформація про наявні претензії та судові провадження, річний оборот по компанії, стан ведення бухгалтерського обліку та інше)
5. Підготовка опису та акту приймання передачі документів по компанії яка віддається на експрес ліквідацію

Що Ви отримуєте після завершення альтернативної ліквідації:

Оплачується додатковоЦіна (грн.)
1. Нотаріальне засвідчення підписів на установчих документах300 грн. + 50 грн. кожний наступний підпис
2. Нотаріальні копії документів (протоколу, статуту)1 документ - 50 грн., 1 аркуш багатосторінкового документу - 10 грн.
3. Реєстраційний збір + комісія банку0,3 від прожиткового мінімуму + комісія банку
4. Нотаріальне посвідчення договорів купівлі продажу корпоративних прав1200 грн. + 1% від ціни договору - держмито
5. Нотаріальна заява про вихід300
6. Розробка не типового договору відчуження частки (дарування та інше)від 1000
7. Згода другого із подружжя300
8. Організація безготівкового розрахунку за придбання/продаж частки, формування доказів розрахунку1 % від суми розрахунку

Поширені запитання:

Експрес ліквідація (Ціна -  7000 грн. Строк від - 3 днів)

Під експрес ліквідацією, яку також називають альтернативною ліквідацією, розуміється продаж непотрібної компанії із проведенням всіх супутніх змін по розірванню з підприємством зв'язків (зміна керівника, адреси, контактної інформації та інше),  на відміну від звичайної процедури ліквідації - за рішенням власника, експрес ліквідація є значно дешевшою та коротшою по строкам процедурою, оскільки не передбачає проведення будь-яких перевірок контролюючих органів та вирішення питань з кредиторами. Найчастіше альтернативна ліквідація застосовуються для продажу проблемних компанії з боргами перед контрагентами або органами державної влади (податкова, державні фонди та інше), продажу невдалих бізнес проектів та загалом для економії часу та коштів. 

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста