Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси (Ціна - 1000,00 грн., Строк - від 3 днів)

Що входить у вартість зміни місцезнаходженняЩо потрібно для зміни місцезнаходження
1. Юридична консультація з питань зміни юридичної адреси;Нова юридична адреса підприємства
2. Підготовка всіх необхідних документів для реєстрації зміни місцезнаходження юридичної адреси (протокол, статут, довіреність на реєстрацію, реєстраційна заява);Статут підприємства у форматі Word (за наявності) або скан копії.
3. Реєстрація зміни юридичної адреси у єдиному державному реєстрі Порядковий номер протоколу про зміну юридичної адреси

Що Ви отримуєте після завершення реєстрації:

 

Не входить у вартість реєстрації зміни юр. адресиЦіна (грн.)
1. Нотаріальне засвідчення підписів на установчих документах300 грн. + 50 грн. кожний наступний підпис
2. Реєстраційний збір + комісія банку0,3 від прожиткового мінімуму + комісія банку
3. Нотаріальні копії нової редакції установчих документів1 документ - 50 грн., 1 аркуш багатосторінкового документу - 10 грн
4. Виготовлення печатки з новою юр. адресою (у разі зміни міста вказаного на печатці)400
5. Придбання юр. адреси, проведення маркетингового аналізу підрядників, погодження умов договору оренди.від 3000 грн. на рік + разовий платіж у розмірі 500 грн.

Поширені запитання:

 

Юридична адреса – це конкретне постійне місце перебування особи, вказане місце діяльності офісу чи бізнесу, або місце з якого ведеться безпосереднє керування процесом. Якщо за певних обставин адреса змінюється – про це необхідно одразу повідомити податкову службу, внести зміни до реєстру, статутних документів. Вчасно документаційно засвідчити зміну адреси важливо ще й тому, що на неї надходитиме вся потрібна кореспонденція, документація та квитанції, виклики. Юридична компанія Legal Protection пропонує послуги та допомогу у зміні місцезнаходження юридичної адреси. Спеціалісти із професійними навичками та досвідом роботи у даній галузі у найкоротші терміни (від трьох робочих днів) нададуть відповідну консультацію та вирішать проблеми.

Зміна юридичної адреси підприємства – що це, та як правильно оформити

Передусім вносяться певні зміни Єдиний державний реєстр (ЄДР). Зміна юридичної адреси підприємства не може відбутися доки директор чи юр особа не подадуть відповідний пакет документів. Згідно 4 частині статті 17 ЗУ «Про державну реєстрацію»,

пакет документів має наступний вигляд:

 1. Документ, який засвідчуватиме сплату адміністраційних зборів коштів.
 2. Заява про внесення змін до державного реєстру підприємців.
 3. Статут нової редакції.
 4. Повноваження особи (котра надає документи) – оригінал або ксерокопія засвідчені нотаріусом. Особливо важливо, якщо папери передає не безпосередній власник, а представник із зафіксованими повноваженнями.

Вимога інших документів державним реєстратором не є законною. Списки потрібної документації містяться в реєстратурі, разом із офіційним описом кожного з них. Після отримання працівник зобов’язаний перевірити дані, копію із відміткою «дата надходження» віддає або надсилає поштою заявнику у той же самий день. За відсутності безпосереднього заявника копію можуть передаватись його офіційному представнику.

Зміни в ЄДР мають внестися протягом однієї робочої доби. Плата за послуги ставить 0,3 від мінімальної заробітної плати, згідно постанови на 1 січня року зміни реєстрації. Існують варіанти надання прискорених послуг – плата відбувається за подвійним тарифом, себто 0,6. Опісля процедури внесення змін на сайті з електронними адресами оприлюднять результати. Інформаційні дані щодо зміни адреси підприємства автоматично,

без особистої присутності та заяв, надходять до:

 1. Органів державної статистики.
 2. Державної фіскальної служби.
 3. Пенсійного фонду.

Однією з обов’язкових умов зміни адреси – є надання заяви до обліку платників податку. Термін подання не більше ніж десять календарних днів від дня реєстрації (згідно статті 66/3 ПКУ). До закінчення календарного року сума сплачуваних податків є незмінною, підприємство перебуватиме на державному обліку в податковій інспекції за старими адресними координатами (як неосновне місце).

Одним із важливих та обов’язкових кроків є спілкування з працівниками управління державної статистики. При собі варто мати необхідний пакет документів, задля отримання потрібного витягу. Процес необхідний, оскільки у паперах зі статистичною інформацією завжди вказується адреса.

Допоміжні етапи у зміні юридичної адреси

Уся банківська документація, котра стосується підприємства чи юридичної особи, разом зі зміною місцезнаходження – підлягає новому оформленню. До всіх банків, де є відкриті рахунки, необхідно у місячний термін надати довідку із ЄДР про зміну місцезнаходження та з новими координатними. У банку можуть поросити повний пакет документів,

згідно закону він має мати наступний вигляд:

 1. Виписка із Єдиного державного реєстру.
 2. Витяг із довідки статистики.
 3. Нотаріально завірена копія нової редакції статуту (або внесених до статуту змін).
 4. Протокольні дані, які засвідчать проведення наради співвласників ТОВ, щодо зміни місця перебування (якщо власник не один).
 5. Печатка підприємства.
 6. Паспортні дані громадянина.
 7. Офіційна довіреність, якщо документи подає уповноважена особа, а не безпосередній власник чи директор.

Зібравши потрібні папери можна сміливо йти до відділення банку та сповісти їх про зміну адреси. Варто уважно прослідкувати й за тим – якщо підприємство має рахунки у кількох банках, потрібно звертатись у кожне окрема. Процес зміни місцезнаходження для банківських систем не є автоматичним.

Зміна юрадреси та Legal Protection

Юридична компанія Legal Protection допоможе змінити юридичну адресу у найкоротші сроки (від трьох днів). До послуг компанії входить: юридична консультація зі всіх виниклих запитань, допомога підготовки необхідних при зміні реєстрації документів та швидка зміна юридичної адреси у Єдиному державному реєстрі (ЄДР). Команда з досвідчених спеціалістів гарантує повністю прозорий та законний процес, документи отримані заявником – офіційні та оригінальні.

Співпрацюючи з нами, отримаєте всі необхідні та підтверджувальні документи щодо нової адреси, також надаємо додаткові послуги, такі як виготовлення нової печатки, згідно з адресою, та придбання юридичного місцезнаходження, проведення маркетингового аналізу потрібних підрядників, погодження умов договору про оренду.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста