Зміна керівника

Зміна керівника (Ціна - 1000,00 грн., Строк - від 3 днів)

Що входить у вартість зміни керівникаЩо потрібно для реєстрації зміни керівника
1. Юридична консультація з питань зміни директора ТОВ; Дані нового керівника юридичної особи (паспорт, податковий номер)
2. Підготовка документів необхідних для зміни керівника юридичної особи (протокол, статут, довіреність на реєстрацію, реєстраційна заява, наказ про звільнення, наказ про призначення, повідомлення до податкової про прийняття директора);Специфічні обмеження повноважень директора ТОВ (відчуження нерухомості, обмеження на укладання договорів на певну суму та інше.)
3. Реєстрація зміни керівника підприємства у єдиному державному реєстрі Порядковий номер протоколу про зміну керівника підприємства
4. Подання повідомлення до податкової про прийняття нового директора підприємстваПорядковий номер наказу про звільнення та про обрання директора ТОВ
Форма працевлаштування директора ТОВ (основне місце роботи або за сумісництвом)

Що Ви отримуєте після завершення реєстрації:

 

Не входить у вартість зміни керівникаЦіна (грн.)
1. Нотаріальне засвідчення підписів на протоколі300 грн. + 50 грн. кожний наступний підпис
2. Реєстраційний збір + комісія банку0,3 від прожиткового мінімуму + комісія банку
3. Нотаріальні копії документів (протоколу, статуту)1 документ - 50 грн., 1 аркуш багатосторінкового документу - 10 грн.

Поширені запитання:

 

Зміна керівника – масштабна робота по підготовці документального переоформлення ситуації, що виникла на підприємстві. Щоб уникнути неточностей та проблем через можливі помилки, варто звернутися за юридичною допомогою до професіоналів. Зміна директора ТОВ з Legal Protection – безпека та законність на кожному етапі переоформлення.

Можливі причини зміни керівника

Структурні зміни можуть статися на будь-якому підприємстві, і торкнутися вони можуть не лише колективу співробітників. Трапляються випадки, коли зміни стосуються керівного складу організації. Часом директор має намір змінити галузь діяльності і започаткувати новий бізнес. Причин може бути багато.

А ось законних обставин є лише три:

 • Відставка (може бути як за власним бажанням, так і за згодою сторін – у будь-якому випадку звільнення відбувається з власної ініціативи діючого керівника).
 • Переобрання – ініціатива йде від власників (причиною може бути звичайна реорганізація).
 • Відгук (відсторонення) – вимушене припинення повноважень керівника у зв’язку з невиконанням або неналежнім виконанням функціональних обов’язків, перевищення повноважень.

Нюанси відгуку директора

Відсторонення співробітника з керівної посади – це можливість власників компанії достроково розірвати трудові відносини в односторонньому порядку. Чіткого визначення в КЗпП поняття відгуку немає. Є поняття звільнення, і список можливих причин. Що стосується примусового відсторонення,

то власники мають право відгуку керівника з різних причин, наприклад:

 • дії директора, що спричинили збитки підприємству;
 • безвідповідальне відношення до безпосередніх обов’язків керівника;
 • посадовий злочин;
 • ультимативна вимога від контролюючих органів місцевої та державної влади.

Власникам потрібно остерігатися неправомірної поведінки директора, якого планують відсторонити від посади, а саме – зговору з кредиторами, приховування важливих документів, неналежне оформлення звітності, розкриття комерційної таємниці.

Які документи треба підготувати

Директор ТОВ – відповідальна особа підприємства, і його звільнення – ланцюжок подій стосовно документального оформлення. Органи державної влади, що займаються реєстрацією підприємства та реєстрацією наступних змін в керівному складі,

вимагають наступні документи:

 • Протокол зборів засновників (на сьогодні процедура підписання повинна проходити у присутності нотаріуса – нововведення пов’язане з антирейдерськими нормами оновленого законодавства).
 • Довіреність на представників директора (якщо документи в реєстраційний відділ подаються не особисто директором).
 • Реєстраційна заява на бланку встановленого зразка.
 • Сплата державного збору у встановленому розмірі (за проведення реєстраційних дій по зміні директора).

Звернувшись до Legal Protection, Ви отримаєте повноцінний юридичній супровід кожного етапу підготовки пакета документів. А підписавши довіреність на нашого представника, Ві позбудетеся необхідності їхати в реєстраційний відділ.

Одночасно з реєстратором, інформацій про зміну керівника надається до контролюючих органів місцевої та державної влади. Оброблені дані направляються реєстратору, який, в свою чергу, закриває реєстраційну дію та формує Витяг. Витяг з ЄДР – кінцевий документ, що підтверджує фактичну та документальну зміну керівного складу підприємства.

По факту надання послуги по зміні директора від Legal Protection ви отримаєте: протокол зборів засновників про зміну керівника, повідомлення про прийняття працівника з відміткою про отримання податковою, Витяг з ЄДР та Акт виконаних робіт з повним переліком наданих послуг.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте кваліфіковану юридичну підтримку бізнесу, чесні та прозорі ціни за послуги. Компанія займається не лише вирішенням питань по зміні керівника, у нас Ви можете продати свій бізнес, або купити готову фірму. Крім того, суперечки з податковими органами стосовно господарської діяльності ми в 99% випадків вирішуємо на користь підприємства.

Команда Legal Protection – це юристи з великим стажем роботи в різних галузях господарської діяльності. Кожне питання вивчається в індивідуальному порядку, рішення приймається не по шаблону, а відштовхуючись від кожної окремої ситуації.

Legal Protection – юридична безпека Вашого бізнесу.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста