Закриття ФОП

Закриття ФОП  (Ціна -  750 грн. Строк від - 3 днів)

Що входить у вартість ліквідації ФОП/СПДЩо потрібно для припинення підприємницької діяльності
1. Юридична консультація з питань ліквідації ФОП1. Дані фізичної особи-підприємця (паспорт, податковий номер)
2. Підготовка документів для ліквідації ФОП2. Довіреність на представництво інтересів ФОП у процедурі ліквідації підприємця
3. Організація підписання документів по припиненню ФОП
4. Реєстрація у єдиному державному реєстрі припинення підприємницької діяльності

Що Ви отримуєте після завершення припинення підприємницької діяльності:

 

Не входить у вартість закриття ФОП/СПД Ціна (грн.)
1. Нотаріальна довіреність від СПД на представництво у процедурі закриття підприємця300
2. Супроводження проведення документальної позапланової перевірки податкової (підставою для проведення перевірки є припинення підприємницької діяльності)2000
3. Оскарження результатів перевірки податкового органу2000 грн. + 10 % від суми оскарженого податкового нарахування
4. Подання податкової декларації за останній базовий податковий період200

Рішення про ліквідацію свого приватного бізнесу може бути прийнято з різних причин. Іноді до цього призводить просто втома: приватне підприємництво в Україні - нелегка справа. Заважає корупція, непосильна податки, додаткові збори, введені в цьому році, відсутність допомоги малому бізнесу і велика конкуренція. Можуть бути і чисто особисті причини, відомі тільки Вам самому. Або вимога сім'ї, з якої доводиться проводити все менше часу: пропускаються свята і пам'ятні дати, а у Вас - робота. Якщо Ви знайдете в перерахуванні і свої мотиви (і навіть якщо не знайдете, але прийняли рішення: закриття ФОП неминуче, ми пропонуємо свою допомогу в усуненні Ваших проблем з ліквідацією ПП. Юридична компанія «Legal Protection» пропонує свої послуги щодо закриття Вашого підприємства або ФОП.

Компетентні в таких питаннях професіонали проведуть підготовку до закриття, оформлять всю документацію, необхідну для ліквідації і зареєструють завершення підприємницької діяльності у відповідному органі реєстрації. Ми гарантуємо надання послуги коректно з точки зору юриспруденції, по демократичним цінами, в мінімально короткий термін.

Алгоритм дій щодо закриття ФОП

Закриття діяльності підприємця може проходити двома способами: внаслідок подачі заяви в ЄДР та через суд.

Якщо є можливість провести ліквідацію ПП без ускладнень (суд - не найлегший спосіб закриття), то потрібно скористатися ним.

Для цього необхідно зробити наступні дії:

 • Сплатити всі можливі заборгованості по податках в фіскальні органи за місцем реєстрації підприємницької діяльності.
 • Оплатити всі збори за поточними зобов'язаннями.
 • Оформити і здати документ зі звітністю.
 • Підготувати документацію СПД до можливих перевірок.

Провівши всі підготовчі роботи, необхідно робити перший крок в процедурі ліквідації НП в Україні.

ФОП припиняє своє існування після реєстрації у відповідному органі - ЄДР.

Тому першим кроком у цьому напрямку буде подача заяви за формою 12 з проханням про закриття підприємницької діяльності та внесення до реєстру запису про ліквідацію НП. Необхідно звернутися до відповідного відділ ЄДР, поставивши на заповненій формі позначку «ліквідація». Для посвідчення особи обов'язково захопити з собою паспорт. Якщо Ви подаєте форму 12 особисто, в письмовому вигляді, то це можна зробити тільки на території області, де було зафіксовано бізнес-діяльність. Якщо ж особа, яка бажає припинити приватний бізнес, раніше реєструвало його в м.Києві, то заяву можна подати тільки в межах міста.

По електронній пошті можна переслати документи на ліквідацію в межах всієї території країни.

У разі, якщо із заявою звертається в органи по запису підприємців в єдиному списку представник індивідуального підприємця, то він зобов'язаний надати копію довіреності від ПП, яка обов'язково повинна бути завірена в нотаріальній організації. В окремих випадках можна пред'явити оригінал документа. Додаткових документів для запису про припинення ІП не потрібно, в згоді з законодавством країни і відмова в реєстрації через брак документів - НЕ правомірний.

Запис в ЄДР має бути здійснена протягом доби з часу подання форми № 12 заяви.

Необхідні дії і документи для закриття ФОП ми допоможемо Вам провести і оформити, якщо це обговорено в договорі про надання послуг компанії «Legal Protection» в зазначені терміни.

Після запису, держреєстратор зобов'язаний подати дані в фіскальні органи країни, і вони на підставі цієї інформації ліквідують статус ІП, як платника податків і зборів усіх видів. Ці дії узгоджуються цивільним кодексом і законодавством України. Згідно з ними, заяву в податкову службу подавати не треба. Але в реальності виявляється все не так, як на папері.

Фіскальні органи вимагають, щоб заява платником податків було написано і подано із зазначенням дати припинення підприємницької діяльності. В даному випадку останній період здачі звіту про доходи буде встановлений той, протягом якого була отримана інформація з органів реєстрації про закриття діяльності підприємця.

Звітний документ подається до податкових органів протягом часу,

який передбачено законодавством для вашої групи:

 • 1-2 групи підприємців подають декларацію протягом двох календарних місяців після того, як завершиться час звітного періоду.
 • 3 група - не пізніше 40 днів з часу завершення звітного періоду.

Документ повинен бути з написом рукою - «ліквідація».

У компетенції фіскальної служби прохання про проведення перевірки з нагоди закриття ФОП.

Може проводиться перевірка з приводу своєчасності подачі звіту про доходи і сплату податкових зборів, а також сплати ЄСВ.

Вам необхідно дзвонити в організацію зі збору податків, щоб уточнити час та дату проведення перевірки та по яких пунктах вона буде проведена.

Пройшовши по цих інстанціях, Вам належить знятися з обліку в Пенсійному фонді країни і організації із соцстрахування.

Бізнесмен, що не наймає працівників на своє підприємство, повинен подати:

 • звіт, оформлений в форматі д5.
 • Копію документа про перевірку фіскальної організації.

У разі наявності рахунків в банку, необхідно подача заяви з проханням їх закриття.

Фахівці нашої компанії можуть допомогти у всіх діях і оформленні документів, яких немає в переліку договору про послуги.

Таблиця з додатковими послугами та цінами на них.

Закриття ФОП через судові органи

Для того, щоб справа про закриття розглядалося в суді, потрібні вагомі причини:

 • Відкривають справа в суді в разі оголошення ІП особою, не здатним платити податки і оплачувати банківські кредити.
 • У випадку, якщо особа, зареєстрована як займається певною бізнес - діяльністю почав займатися недозволеним бізнесом.
 • Якщо власник фірми або діяльності не подавав протягом звітного року документи з записами доходів в відповідні органи, які не сплачував податки і обов'язкові збори, обумовлені в законодавстві країни.
 • У випадку, якщо в ЄДР зроблено запис про невідповідність місцезнаходження ФОП і місце проживання власника.

Якщо є хоч одна причина з перерахованих вище, то ГН служба може подати позов до суднові органи про відкриття справи з розгляду питання ліквідації НП.

Для надання послуг нам необхiдно отримати особистi даннi особи, з якою домовились про надання послуг та довiреннiсть на ведення справ.

В результаті співпраці з компанією і виконання договору, Ви отримуєте консультації з питань, пов'язаних з проведенням справи і на руки документ з випискою з Держреєстру і гарантію коректності її отримання та ліквідації приватної фірми

 

Поширені запитання:

 • Що таке банкрутство приватного підприємця ?
 • Що станеться з зобов'язаннями СПД після його ліквідації ? 

 

 

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста