Оптимізація оподаткування

Аналізуючи статистичні дані, бачимо, що серед 190 країн світу Україна займає 89 місце за своїми розмірами податкового навантаження. Цілком зрозуміло, що за таких внутрішніх умов майже кожен другий власник бізнес-справи активно користується механізмами оптимізації оподаткування. Юридична компанія Legal Protection та її працівники допоможуть у цій нелегкій справі, мінімізують податкові виплати заявника законними прозорими шляхами.

Податкова оптимізація – що це і для чого

Бажання зменшити витрати на податки – цілком природне для кожного власника бізнесу. Проте більшість контролюючих органів цього бажання не поділяють і не розуміють. У зв’язку з цим бачимо наростаючу тенденцію по кількості розгорнутих кримінальних проваджень щодо фіктивних підприємств та ухилу від сплати податкового мита. Відповідно до цього зростає попит на послуги податкового адвоката.

Податкова оптимізація – це основа правильного податкового планування. Оптимізація оподаткування на підприємстві – організація ряду спеціальних заходів, котрі лежать в основі сучасного законодавства і є безпосередньо пов’язаними з вибором діяльності підприємця, часу та місця створення договірних взаємовідносин, задля мінімізації витрат на оподаткування діяльності. Оптимізація в своїй основі передбачає: зменшення податкових виплат, за умови недопущення штрафів та санкцій зі сторони фіскальних державних органів. Ефект досягається шляхом правильного розрахування коштів та своєчасною сплатою.

Принцип роботи оптимізаційних процесів оподаткування містить у собі наступні пункти,

котрі є обов’язковими для успішного виконання процесу:

 1. Здорова та логічна оцінка можливого фактору ризику при застосуванні системи.
 2. Аналітична перевірка схеми по сплаті податків підприємства.
 3. Швидке усунення можливих помилок системи сплати у документації, висока якість документів (первинних).
 4. Детальна юридична консультація із питань про порядок обчислення, нарахування та сплату податку чи державного збору.
 5. Якщо присутня система ВЕД, то варто розглянути варіанти її припинення, щоб уникнути подвійної сплати коштів.
 6. Мінімізація суми сплати законним шляхом через розробку нової моделі сплати і внутрішнє реформування договірного базису й облікових рішень.
 7. Ознайомлення з висновками експертів щодо неврегульованих чинним законодавством питань із системи оподаткування підприємницької діяльності.
 8. Виокремлення та консультаційна оцінка певних питань із господарської частини ведення бізнесу, які можуть вплинути на мінімізацію сплати.

Оскільки податкові збори – основа прибутку й доходу державного бюджету – органи держуправління й законодавства завжди працюють над удосконаленням системи сплати податку та розробляють нові механізми, котрі боролися б з тими, хто ухиляється від сплати коштів. Разом із процесом «шліфування» навиків фіскальних служб, розвиваються і методи роботи податкової адвокатури.

Важко не помітити стрімке збільшення кількості приватних підприємців, власників бізнесу у країні – це провокує на винайдення нових контрзаходів проти реформування й збільшення системи сплати державного податку. Однією з частих помилок адвокатів та власників є вивчення подібних судових справ (щодо протистояння бізнесу і системи оподаткування), а також знайомства з безліччю видів оптимізації системи сплати податків – і на цьому підґрунті будівництво власних стратегій поведінки. Це не дієвим, оскільки шаблонів поведінки просто не існує, кожен випадок є повністю індивідуальним та незалежним від схожих. Зазвичай, просто вивчення кроків до зменшення оподаткування не дає жодного результату. Для позитивних висновків, котрі можна з впевненістю втілювати у життя, потрібне глибинне розуміння суті проблеми та дієвих законодавчих механізмів.

Аби мінімізація оподаткування підприємства пройшла успішно, варто скористатися послугами спеціалістів, котрі мають досвід у роботі з податковою службою. Якщо виникла проблема – сміливо звертайтесь до юридичної компанії Legal Protection. Податкові адвокати підійдуть до питання відповідально, даючи індивідуальну, не шаблонну, оцінку.

Нюанси мінімізації податкових виплат оцінюються за такими категоріями:

 1. Типом договірності. Себто, оцінка характеру операцій згідно руху коштів.
 2. Потік коштів: готівковий чи безготівковий.
 3. Статус платника податків.

Механізми з надання послуг

З огляду на вищезгадану концепцію,

базова розробка механізмів із оптимізації податків здійснюється за таким порядковим принципом:

 1. Розрахунок та визначення прибуткових і видаткових грошових оборотів клієнта.
 2. Визначення податкового статусу підприємства.
 3. Розглянення типу договору клієнта, згідно якому відбувається обіг фінансових коштів.

Отримавши всю потрібну інформацію, адвокати юридичної компанії Legal Protection розроблять індивідуальну схему оптимізації оподаткування. Важливим є те, що окрім розробки, системі забезпечують втілення у життя та належну підтримку, відстоювання законного підґрунтя впроваджених схем, якщо виникнуть проблеми чи питання з боку контролюючих (правоохоронних) органів.

Порядок надання послуги компанією має наступний вигляд:

 1. На самому початку підписується договір про конфіденційність та нерозголошення інформації.
 2. Надається дозвіл на аудиторську перевірку.
 3. Далі відбувається сам процес аудиту підприємства, компанії, фірми замовника (послуга проведення аудиту платна, її ціна входить безпосередньо у вартість плану-схеми мінімізації оподаткування, оплата відбувається окремо лише за умови відмови подальшої співпраці у зменшенні оподаткування).
 4. Розробка та офіційне укладення договірності щодо надання юридичних послуг та консультації.
 5. Визначення ключового напряму роботи плану оптимізації, домовленість про вартість наданої послуги.
 6. Заявник вносить передоплату у вигляді половини від повної визначеної суми.
 7. Повне впровадження плану в життя, реалізація оптимізації оподаткування.
 8. Підготовка та підписання договору про підтримку подальшої роботи системи, забезпечення її цілісності та життєздатності.
 9. Остаточний розрахунок із компанією.

Податкові адвокати компанії Legal Protection дають повні гарантії, і навіть після виконаної роботи підтримують стратегію, систему мінімізації. Вся інформація надана Вами лишається повністю конференційною та не розголошується. Розробка системи-стратегії відбувається у найкоротші терміни. Індивідуальний підхід до кожної справи! Якщо виникли запитання – маєте можливість замовити консультацію а дізнатись відповідь професіоналів, також можете замовити телефонний дзвінок.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста