Повернення пенсійного збору

ПОВЕРНЕННЯ ЗБОРУ НА ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ СПЛАЧЕНОГО ПРИ ПРИДБАННІ НЕРУХОМОСТІ

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Кожен громадянин при купівлі житла несе додаткові витрати у вигляді оплати податків та зборів. Зокрема, збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості житла передбачений Законом України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Натомість, п. 9 ст. 1 зазначеного закону передбачає, що громадяни, які придбавають житло вперше звільняються від його сплати. Однак, в результаті недосконалості законодавства, нормами цього ж закону передбачено, що нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Тобто, громадянин в будь-якому разі має сплатити даний збір.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Проте, існує процедура повернення безпідставно сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌В середньому, сума збору який повертається може коливатися від 5000 – 30000 тисяч гривень й більше, адже залежить від вартості раніше придбаної квартири.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Спеціалісти Юридичної фірми «Legal Protection» пропонують вам відновити порушене право та повернути безпідставно сплачені кошти.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Що потрібно щоб поновити своє право? – 2 години Вашого часу для зустрічі з нашим юристом та підписання документів на уповноваження займатися поверненням грошових коштів. Не можете знайти час, щоб приїхати до нашого офісу ? Не проблема, наш спеціаліст приїде у зручне для Вас місце.

А тепер докладніше про варіанти взаємодії між клієнтом та юристом

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Для початку співробітництва клієнта з юристом першому необхідно розуміти, що перед тим як отримати назад безпідставно стягнений збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, потрібно обрати відповідний варіант взаємодії з юристом.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌Судовий збір в даній категорії справ дорівнює 1 відсотку від ціни позову, тобто від суми збору, який ми хочемо повернути, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу, що приблизно дорівнює 850 гривням. Сплата судового збору є обов’язковою умовою для розгляду справи у суді. А от ціна послуг юриста буде залежати від варіанту взаємодії, який обере клієнт, і коливатиметься у діапазоні від 30–50 відсотків від збору, що повертається.
᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌Нижче наведені варіанти взаємодії, серед яких знайдеться оптимальний варіант для будь-якого клієнта. Звертаємо увагу, що наша фірма гарантує повернення сплаченого клієнтом судового збору у випадку незадоволення позивних вимог.

Перший

Клієнт авансовим платежем оплачує послуги юриста та авансує витрати по сплаті судового збору. В такому випадку послуги юриста оплачуються за мінімальним тарифом – 30% від суми поверненого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування. Судовий збір після розгляду справи у суді повертається клієнту.

Другий

Клієнт на умовах пост оплати оплачує послуги юриста (після стягнення відповідних грошей) та авансує витрати по сплаті судового збору. В такому випадку послуги юриста оплачуються за тарифом – 40% від поверненого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування. Судовий збір після розгляду справи у суді повертається клієнту.

Третій

Клієнт на умовах пост оплати оплачує послуги юриста (після стягнення відповідних грошових коштів), витрати по авансуванню судового збору наша компанія здійснює самостійно. Фактично клієнт не несе жодних матеріальних витрат, йому необхідно лише підписати документи на уповноваження юриста. В такому випадку послуги юриста оплачуються за тарифом – 50% від поверненого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування. Судовий збір після розгляду справи у суді клієнту не повертається.

Короткий підсумок

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Клієнт, який вперше придбав житло, витрачає, в середньому, дві години свого часу на вирішення питання повернення безпідставно сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування. Після виконання робити юристом клієнт отримує від 5 000 – 30 000 гривень, залежно від вартості придбаного ним житла.

᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌Дві години Вашого часу можуть дорівнювати вигоді у розмірі від 5 000 – 30 000 гривень. Витрачайте свій час ефективно! За детальною інформацією звертайтеся за телефоном.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста