Стаття 205. Фіктивне підприємництво

Стаття 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво), передбачає створення/придбання суб'єктів господарювання з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення забороненої діяльності. Санкція статті передбачає штраф від 8 500 грн. до 34 000 грн.

Стадія на якій надається послуга за статтею 205(фіктивна компанія)Види робіт(стаття 205)Ціна (грн.) від
Фіктивна господарська діяльність на досудовому розслідувані (з дня порушення кримінального провадження до направлення обвинувального акту до суду) 1.Приїзд на місце затримання особи кримінального адвоката (присутність під час первинного допиту).
2.Участь адвоката у проведені допиту співробітників в якості свідка/підозрюваного; під час організації слідчим будь-яких інших процесуальних дій (пред’явлення для впізнання; проведення обшуку офісних приміщень компанії та житла робітників/огляду; у слідчому експерименті; та в інших діях).
3.Підготовка кримінальним адвокатом необхідних клопотань відповідно до ситуації по справі. Представництво у засіданнях слідчих суддів (проміжні судові засідання на стадії досудового розслідування).
4.Адвокатське розслідування спеціалістом зі злочинів у фінансовій сфері (у разі необхідності).
5.Збір доказів кримінальним адвокатом сторони захисту та проведення інших необхідних дій в залежності від складності ситуації.
6.Взаємодія та координація дій з контрагентами клієнта, розробка спільної стратегії захисту.
7.Проведення адвокатом інструктажу відповідальних посадових осіб компанії перед допитом.
25 000
Фіктивне підприємництво (ст. 205) на стадії слухання у суді першої інстанції1.Ознайомлення адвокатом з кримінальним провадженням (у разі залучення адвоката у справу на цій стадії).
2.Розробка спеціалістом зі злочинів у сфері господарської діяльності/підприємництва стратегії захисту.
3.Представництво адвокатом у судових засіданнях (у тому числі поза межами Києва).
4.Підготовка необхідних процесуальних клопотань в рамках судового розгляду справи. Проведення допиту свідків у суді, та інші необхідні дії виходячи із складності та індивідуальності ситуації.
10 000(до десяти судових засідань).
Фіктивне підприємство (стаття 205) у суді апеляційної інстанції1.Перегляд кримінальним адвокатом матеріалів кримінального провадження та рішення суду першої інстанції (у тому разі, якщо адвокат залучений на даній стадії).
2.Розробка методики захисту клієнта та аналіз перспективи подальшого розгляду.
3.Написання апеляційної скарги. Участь у судовому розгляді. Інші процесуальні дії.
10 000
Під час слухання справи у суді касаційної інстанції1.Ознайомлення із матеріалів справи, рішень суду першої та другої інстанції.
2.Підготовка захисту клієнта.
3.Написання касаційної скарги. Участь адвоката у судовому розгляді.
4.Проведення інших процесуальних.
Договірна
Перегляд судових рішень Верховним Судом України1.Ознайомлення адвокатом з матеріалами справи та наявними рішеннями попередніх судових інстанцій.
2.Перспектива підготовки та подання заяви про перегляд судового рішення.
3.Участь у розгляді справи ВСУ.
Договірна

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста