Послуги адвоката з супроводження обшуку

Одним з найбільш стресових слідчих дій є обшук, статистика останнього часу показує, що найчастіше за все правоохоронні органи виходять на проведення обшуку в рамках розслідування злочинів передбачених ст. ст. 205 (фіктивне підприємництво) та 212 (ухилення від сплати податків) КК України.

Серед 190 країн світу Україна знаходиться на 89 місці за розміром податкового навантаження, в таких умовах практично кожен другий власник бізнесу використовує механізми оптимізації оподаткування.

Бажання мінімізувати витрати є природним для будь-якого бізнесмена, але контролюючі органи таку точку зору не поділяють, в зв’язку з чим, останнім часом спостерігається тенденція на збільшення кількості порушуваних кримінальних справ щодо ухилення від сплати податків і фіктивному підприємництву.

Наведена статистика говорить сама за себе, в нинішніх реаліях практично до кожного бізнесменові можуть постукати в двері «ввічливі люди» з ухвалою про проведення обшуку і як показує практика, до такого візиту завжди виявляються не готовими, починається хаотичний пошук адвокатів і часто він не призводить до бажаного результату.

В процесі практичної діяльності фахівці нашої компанії виробили кілька основних проблем, які виникають при проведенні обшуку без участі адвоката:

  • Зникнення матеріальних цінностей через відсутності чіткої фіксації. Співробітники компанії, які беруть участь при проведенні обшуку, перебуваючи в стресовій ситуації, не наполягають на чіткій ідентифікації в протоколі обшуку вилученого майна, в зв’язку з чим в подальшому може виникнути неможливість повернення вилученого під час обшуку майна і матеріальних цінностей.
  • Співробітники компанії під тиском правоохоронців починають говорити багато «зайвого». Досвідчений адвокат припиняє допити співробітників під час або ж відразу після проведення обшуку, обмежуючись отриманням повісток, для прибуття на допит не раніше ніж через три дні з моменту отримання повістки. За цей час співробітники відходять від перенесеного стресу, адвокатом розробляється стратегія захисту клієнта і здійснюється підготовка до майбутнього допиту.

Legal Protection пропонує комплексний підхід до супроводу обшуку, який включає в себе як безпосередню участь адвоката при проведенні даної слідчої дії, так і комплекс превентивних заходів з підготовки, зокрема ми пропонуємо наступні послуги:

  • Участь адвоката при проведенні обшуку – виїзд 2500 гривень (якщо обшук триває більше 6 годин, то кожна наступна година оплачується додатково за тарифом 500 гривень за годину);
  • Укладення договору адвокатського зберігання – 1000 гривень на місяць;
  • Моніторинг контрагентів на наявність судових рішень по ст. 205 і 212 – 200 гривень місяць;
  • Проведення навчальних заходів з підготовки персоналу (лекції, імітація обшуку) – 2500 гривень;
  • Розробка і впровадження комплексної системи превентивних заходів – 3000 гривень.

НАМ ПІД СИЛУ ЗАВДАННЯ
БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Відправ заявку, замов консультацію спеціаліста